Moje Zamówienie

APED Technika to rodzinna firma produkcyjno - usługowa, której główny profil działalności stanowi produkcja różnych detali za pomocą szeroko pojętej obróbki skrawaniem i ślusarki. Produkujemy elementy od małej tulejki, po duże konstrukcje, od jednej sztuki po wielkoseryjne partie, zależnie od potrzeb klienta. Toczymy, frezujemy, spawamy, gniemy, wycinamy stal czarną, stal nierdzewną, aluminium, metale kolorowe, tworzywa sztuczne i drewno. Wytwarzamy również przedmioty w technologii druku 3D z takich materiałów jak PLA, PETG, ASA, ABS, PC, PA (Nylon), Flex, kompozyty. Do naszej oferty dorzucić musimy również druk metodą sitodruku na powierzchniach walcowych. Z powodzeniem drukujemy różne grafiki m.in. na wiadrach budowlanych.

Lata działalności, oprócz bogatego doświadczenia, umożliwiły nam zdobycie wielu cennych kontaktów oraz stworzenie dziesiątek owocnych kooperacji. Dzisiaj wszystko to składa się na możliwość spełnienia najbardziej wyszukanych oczekiwań klienta, aby w pełni zadowolony wrócił do nas z kolejnym wyzwaniem.

Obróbka Skrawaniem

Wykonujemy duże serie i pojedyncze sztuki detali toczonych i frezowanych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe.

Spawanie

Spawamy stal czarną, nierdzewną i aluminium.

Sitodruk

Drukujemy metodą sitodruku duże serie na plastiku, blasze oraz drewnie.

Druk 3D

Produkujemy przedmioty w technologii druku 3D (odtwarzanie pożądanych, już nieistniejących części oraz projektujemy i wykonujemy nowe).